Přihláška na základní kurz na obnovu zraku

Závazně se přihlašuji na základní kurz na obnovu zraku

 • Termíny základních kurzů na obnovu zraku pro rok 2019
  všechny již proběhly
 • Trvání kurzu je 6 dnů (5 nocí)
  Kurz je pobytový. Začínáme první den v podvečer a končíme poslední den po obědě.
 • Kurzy probíhají v pošumaví v obci Střítež blízko Volyně, v penzionu Statek paní Lucie
  (Strakonicko)
 • Cena kurzu je 8.600,- Kč
  Cenu kurzu tvoří částka 4.450,- Kč za lektorné, skripta a pracovní materiály a částka 4.150,- Kč za ubytování a plnou penzi; příplatek za bezlepkovou stravu 100,- Kč/den, za vegetariánskou, bezlaktózovou a veganskou stravu se nepřiplácí.
 • Zaplacením nevratné zálohy 2.000,- Kč máte garantováno místo na kurzu ve Vámi vybraném termínu
  Do týdne od potvrzení Vaší přihlášky je třeba odeslat nevratnou zálohu 2.000,- Kč za osobu, tím máte místo na kurzu garantováno. Účast na kurzu je podmíněna zaplacením doplatku. Doplatek za kurz je třeba zaplatit tak, aby částka byla připsána na účet nejpozději 5 dnů před zahájením kurzu. Pokud se nemůžete ze závažných důvodů zúčastnit, je třeba se včas omluvit. V případě včasné omluvy je možné zálohu převést na náhradníka, který se zúčastní kurzu místo přihlášené osoby, nebo ji převést na jiný termín (výjimečně ji lze přesunout do dalšího roku).
 • Prohlášení
  Prohlašuji, že netrpím žádným akutním onemocněním, ani že jsem minimálně v posledních třech měsících nepodstoupil/a žádnou operativní léčbu. Jsem si vědom/a plné zodpovědnosti za své zdraví, rozhodnutí a činy, a také, že účast na kurzu nenahrazuje lékařskou péči. Má účast pramení z mého svobodného rozhodnutí a odpovědnosti.

 

Teď, prosím, pečlivě vyplňte přihlašovací údaje a pro přihlášení klikněte na tlačítko "závazně se přihlašuji"

Do Vašeho mailu pak přijde z mé adresy hancesty@seznam.cz potvrzovací zpráva (v rámci GDPR),

kterou je třeba potvrditPokud tak neuděláte, přihláška se ke mně nedostane!

Každý přihlášený musí mít vyplněnou svou vlastní přihlášku.

Abych Vám mohla rezervovat místo na Vámi vybraném kurzu, potřebuji Vaše osobní údaje. Budu je zpracovávat já sama (Hana Lacinová, IČO 74640372) na základě Vašeho souhlasu podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Odkliknutím tlačítka "chci se přihlásit" souhlasíte s pravidly pro přihlášení na kurz, které jsou uvedeny v informacích o kurzu. Abyste místo na kurzu měli jisté, je zapotřebí zaplatit zálohu. Svůj souhlas můžete kdykoliv odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém mém zaslaném mailu. Nebojte se, Vaše osobní údaje jsou u mě v bezpečí a budu je na základě Vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad vycházejících z české a evropské legislativy: Zásady zpracování osobních údajů

Děkuji Vám za vyplnění přihlášky. Teď ještě potvrdit svůj souhlas v mailu, který by měl každou chvilkou dorazit do Vaší mailové schránky. Jinak by se přihláška ke mně nedostala.

Těším se na viděnou 🙂

Je Vám něco nejasného?

Napište mi na e-mail (hancesty@seznam.cz) nebo zavolejte (606 792 432).