kurzy na obnovu zraku pro pokročilé

Doporučujeme jej pro absolventy, kteří absolvovali náš kurz nejpozději v roce 2015. 

Je to z toho důvodu, že každý ročník je bohatší o další poznatky a cvičení a pro dřívější ročníky by bylo novinek příliš mnoho, takže by se mohla vytrácet výhoda kurzu pro pokročilé. Tedy, že budeme především opakovat a ne vše nově vysvětlovat. Základy už máme za sebou. I když určitě budou zařazeny další nové poznatky, které jsme získali. 

Rádi bychom, aby bylo více času si oči pořádně protrénovat a „restartovat,“ prostě se zase poposunout někam dál. 

Kurz není určen pro nováčky.

 

Jak už víte, budeme hodně venku, i za nepříznivého počasí. Doporučujeme tedy vybavit se dostatečným a hlavně pohodlným oblečením a botami pro pobyt venku v přírodě. Je dobré počítat s deštěm, chladem i plným sluncem. Pohybujeme se pomalou chůzí v nenáročném terénu, procházky jsou v rozsahu do 4 km, spíše méně. Cvičení v chůzi střídáme se zastaveními, kdy cvičíme na místě. Náplň kurzu je velmi rozmanitá, ale vždy zaměřená na práci s očima.

Na kurz nejsou vhodné kontaktní čočky! 

Pokud máte slabší brýle, je dobré si je vzít s sebou na cestu zpět domů  :)

 

Všechny kurzy na obnovu zraku letos už proběhly.

Další budou probíhat od jara 2020.

Termíny pro příští rok zveřejním během listopadu.

A bude novinka - kurzy i na Moravě

 

Cena: 8.600,- Kč

(z toho: částka 4.450,- Kč zahrnuje lektorné, skripta, pracovní materiály                a částka 4.150,- Kč ubytování a plnou penzi;                                                  příplatek za bezlepkovou stravu 100,- Kč/den, za vegetariánskou, bezlaktózovou a veganskou stravu se nepřiplácí)

Kurzy budou probíhat v pošumaví v obci Střítež blízko Volyně. Ubytováni budeme ve zrekonstruovaném Statku paní Lucie, v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Plná penze je zajištěna. Díky paní Lucii Vám konečně můžeme po dobu kurzu nabídnout výbornou a chutnou odlehčenou stravu jak se pro ozdravný kurz sluší a patří. Případné požadavky na bezmasou stravu a dietetická omezení je nutno domlouvat předem!  

Jak se do Stříteže dostanete?

Autem (GPS 49.1730078N, 13.9630933E)  nebo autobusem, zastávka je kousek od statku, kde jsme ubytovaní. (Při hledání spojení z Volyně nebo Strakonic je nutno zadat Střítež, Litochovice.) Parkování je zajištěno zdarma.

 

mapy

 

Bližší informace ke kurzu týkající se vybavení a cesty zasíláme přihlášeným zhruba 14 dnů před akcí.

 

Statek paní Lucie