kurzy na obnovu zraku pro pokročilé

Čechy - Střítež

Doporučujeme jej pro absolventy, kteří absolvovali náš kurz nejpozději v roce 2015. 

Je to z toho důvodu, že každý ročník je bohatší o další poznatky a cvičení a pro dřívější ročníky by bylo novinek příliš mnoho, takže by se mohla vytrácet výhoda kurzu pro pokročilé. Tedy, že budeme především opakovat a ne vše nově vysvětlovat. Základy už máme za sebou. I když určitě budou zařazeny další nové poznatky, které jsme získali. 

Rádi bychom, aby bylo více času si oči pořádně protrénovat a „restartovat,“ prostě se zase poposunout někam dál. 

Kurz není určen pro nováčky.

 

Jak už víte, budeme hodně venku, i za nepříznivého počasí. Doporučujeme tedy vybavit se dostatečným a hlavně pohodlným oblečením a botami pro pobyt venku v přírodě. Je dobré počítat s deštěm, chladem i plným sluncem. Pohybujeme se pomalou chůzí v nenáročném terénu, procházky jsou v rozsahu do 4 km, spíše méně. Cvičení v chůzi střídáme se zastaveními, kdy cvičíme na místě. Náplň kurzu je velmi rozmanitá, ale vždy zaměřená na práci s očima.

Na kurz nejsou vhodné kontaktní čočky! 

Pokud máte slabší brýle, je dobré si je vzít s sebou na cestu zpět domů  :)

Termín: 18. - 23. srpna 2020

Celková cena kurzu: 9.950,- Kč

Celková cena kurzu zahrnuje:

  • ubytování a plnou penzi ve výši 4.450,- Kč
  • kurzovné ve výši 5.500,- Kč
  • zdarma pracovní skripta ke kurzu + audionahrávku cvičení na oči

Celková cena kurzu nezahrnuje:

  • dopravu na kurz, ta je individuální
  • příplatek 120,- Kč/den při požadavku veganské, bezlepkové, nebo bezlaktózové stravy, celkem 600,- Kč
  • příplatek 100,- Kč/den za požadavek jednolůžkového pokoje, možné pouze pokud kapacita zařízení dovolí, celkem 500,- Kč

Bližší informace v přihlášce

 

Kurz bude probíhat v pošumaví v obci Střítež blízko Volyně. Ubytováni budeme ve zrekonstruovaném Statku paní Lucie, v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Plná penze je zajištěna. Díky paní Lucii Vám konečně můžeme po dobu kurzu nabídnout výbornou a chutnou odlehčenou stravu jak se pro ozdravný kurz sluší a patří. Případné požadavky na bezmasou stravu a dietetická omezení je nutno domlouvat předem!  

Celé zařízení je nekuřácké, kouřit se může "před branami".

Jak se do Stříteže dostanete?

Autem (GPS 49.1730078N, 13.9630933E)  nebo autobusem, zastávka je kousek od statku, kde jsme ubytovaní. (Při hledání spojení z Volyně nebo Strakonic je nutno zadat Střítež, Litochovice.) Parkování je zajištěno zdarma.

 

Bližší informace ke kurzu týkající se vybavení a cesty zasíláme přihlášeným zhruba 14 dnů před akcí.

 

Kurz pro pokročilé byl skvělý stejně jako kurz pro začátečníky. Od začátku do konce bylo vše perfektně připraveno, program nabitý. Všichni jsme byli "profíci" a tak se využívala každá volná chvíle ke cvičení. Moje očka si tu pozornost užívala. Balzámem na duši byl prostor, ve kterém se to celé konalo. Nádherný statek v úžasném prostředí s krásnou přírodou kolem. Výborná kuchyně paní Lucie, kdy při každém jídle se poměly nejen chuťové buňky, ale byla to i pastva pro oči. Děkuji vám oběma.
Lenka
Statek paní Lucie